Novinky Zpět

Zpracování plánu BOZP bez starostí a rychle!

26. 6. 2015
Zpět

Zpracovat plán BOZP je složitý proces, který může realizaci projektu i výrazně zkomplikovat. Je klíčovým dokumentem, který musí být součástí projektové dokumentace a který je nutné zpracovat ještě před předáním stavby zhotoviteli. Při tvorbě plánu BOZP je třeba zhodnotit všechna možná rizika stavby tak, aby bylo zajištěno bezpečí všech lidí, kteří se budou na stavbě podílet, což není jednoduché. Zpracování plánu musí zajistit zadavatel stavby, který si ale jeho zhotovení může objednat, čímž získá především časovou i finanční úsporu. S vyhotovením plánu BOZP vám samozřejmě velmi rádi pomůžeme i my. Jak taková spolupráce funguje?

Jaké jsou podmínky pro zpracování plánu BOZP

Podmínky, kdy musí být plán BOZP vypracován, jsou jednoznačně ukotveny v § 15 zákona č. 309/2006 Sb. Zákon také rámcově stanovuje, jaké informace by měly být v plánu zpracovány (plán musí obsahovat technickou zprávu, výkresovou dokumentaci i další důležité přílohy). Přesný obsah plánu by měla definovat připravovaná novela zákona 309/2006 Sb, která by měla vejít v účinnost koncem roku 2015.

Komplexní řešení zpracování plánu BOZP

Naše společnost nabízí všem zadavatelům stavby pomocnou ruku, a to v podobě zajištění kompletního zpracování plánu BOZP vč. případné aktualizace v průběhu výstavby. Jako zadavatel stavby budete muset udělat jediné – poskytnou tyto potřebné dokumenty:

Aplikace REPORT-SYSTEM zdarma

Společnost CRDR spol. s r.o. vám ale nenabízí jen perfektní zpracování plánu. V ceně služby jsou také odborné konzultace a využití našeho vlastního unikátního softwarového řešení REPORT-SYSTEM. Je to online aplikace, pomocí které je možné sledovat bezpečnost a zdraví na staveništi. Slouží i jako preventivní nástroj, který snižuje možné pochybení v rámci bezpečnosti práce.

Poskytneme i Koordinátora BOZP při realizaci

V případě potřeby vám velmi rádi zajistíme i profesionální a zodpovědnou koordinaci BOZP v rámci realizace. Zajistíme zjm. koordinaci všech zhotovitelů na stavbě; organizaci kontrolních dnů BOZP; v případě zjištění nesouladů podáváme podněty a doporučení; podílíme se na řešení otázek BOZP ve vztahu k orgánům státní správy a samosprávy; dodáme návrhy technických i organizačních řešení při zjištěných závadách; provedeme aktualizaci plánu BOZP dle změn v dodavatelské struktuře a další.

Plán koordinace BOZP
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference